Co tady: za sportem nebo jen tak odpočinout

Slunečná stráň je rodinné sportovně relaxační centrum s celoročním provozem, nabízející ubytování rodinám či menším skupinám osob, ve dvou samostatných bungalovech s nadstandardní vybaveností. Bungalovy obsahují v základu 4 lůžka ve dvou pokojích s možností až tří plnohodnotných přistýlek. Každý bungalov je dále vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Navazuje společenská místnost se sedačkou, jídelním stolem pro 6 osob, televizí se satelitem a DVD přehrávačem. Nechybí kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči (varná deska, trouba, myčka, lednice, mikrovlná trouba, varná konvice) včetně veškerého potřebného vybavení. Na společenskou místnost s kuchyňským koutem pak navazuje zádveří se vstupní chodbou, ale především rozsáhlá terasa přímo vybízející k příjemnému posezení.

Nedílnou součástí areálu je pak víceúčelová budova sloužící pro podávání snídaní (volitelně) v ran­ních hodinách či společnému posezení s poolovým kulečníkem v hodinách podvečerních a večerních. Další důležitou částí této budovy je pak posilovna s běžeckým pásem, spinningovým kolem, veslovacím trenažerem, posilovací věží a dalším fitness vybavením. 

V celém areálu je k dispozici WiFi připojení (zdarma).

Zajímavě lze pobyt zpříjemnit i posezením pod přístřeškem s otevřeným ohništěm, kde je možné, nejen pro potěchu gurmánů, připravit netradiční pokrmy, či jen s dětmi opéct špekáčky.

Sportovní aktivity

Velmi důležitou součástí Slunečné stráně jsou pak prostory a zařízení pro sportovní a pohybové aktivity. Jedná se především o víceúčelový tenisový kurt, který lze využívat nejen k tenisu, ale i k nohejbalu, fotbalu či dalším míčovým hrám. Jako další možnosti aktivního vyžití nabízíme venkovní pingpongový stůl, ruské kuželky a trampolínu.

Veškeré aktivity jsou pak doplněny možností vykoupat se v krytém bazénu nebo v obecním cca 1 km vzdáleném rybníku Herádka.

Zajistit lze také vyjížďku na koni pro úplné začátečníky ale i pro zkušené jezdce ve 200 m vzdáleném Ranči Na Pokloňku.

Rybáře jistě potěší možnost sportovního rybolovu v nedalekém rybníku Visílka.

Půjčovna sportovních potřeb

Je Vám k dispozici půjčovna sportovních potřeb vybavená od horských a trekingových kol různých velikostí, přes koloběžky, kolečkové brusle, až po tenisové rakety a pingpongové pálky. Pro zimní návštěvníky jsou pak připraveny běžecké lyže včetně bot a holí.

Novinkou je možnost zapůjčení dnou horských elektrokol a dvou elektrokoloběžek.

Bazén, rybník
Po domluvě je k dispozici bazén
Krásná a čistá příroda
Je tu krásně. Žádné fabriky okolo.
Cykloturistův ráj
Kopečky Vysočiny si z kola zamilujete
Drobné sportovní vyžití v ceně
Pingpong, kuželky,…když se Vám zorvna nechce ven
Tenisový kurt
Tenis si můžete zahrát přímo v areálu
Výlety pěšky po okolí
Spoust tras a míst, kam se vyplatí podívat